O firmie

Firma "Przyprawy Świata" z Gdyni istnieje na rynku polskim już od 15 lat. Naszym priorytetem jest zawsze najwyższa jakość i duża ilość produktu w opakowaniu. Najważniejsze dla nas jest zaskoczenie i zadowolenie klienta, gdy w zaciszu domowym korzysta z naszego produktu i zauważa różnicę między "naszą" przyprawą, a tą którą dotąd znał z półki sklepowej bądź targowiska czy giełdy.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących oryginalną bułgarską czubrycę zieloną i czerwoną oraz całą gamę indyjskich masali a także kompozycje przypraw sprowadzanych bezpośrednio z Turcji, Grecji, Hiszpanii czy Maroka.

W naszej bogatej ofercie ponad 250 produktów znajdziecie państwo przyprawy, zioła, mieszanki przyprawowe, herbaty, kawy i produkty medycyny naturalnej najwyższego gatunku, które kupicie Państwo online zarówno w naszym sklepie internetowym jak i na Allegro.pl a także stacjonarnie w sklepach partnerskich „Piotr i Paweł”, „EuroSpar” i Delikatesy „Centrum”, których lista jest na bieżąco aktualizowana na naszej stronie https://www.przyprawyswiata.pl  

Na stoiskach firmowych „Przyprawy Świata” pojawiających się w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim czy na Jarmarku Bożonarodzeniowym a także na wielu branżowych targach w całej Polsce uzyskacie państwo od naszych profesjonalnych sprzedawców pełną informację na temat składu czy zastosowania przypraw i ziół w kuchni. 

Jesteśmy godni zaufania, wypróbujcie nas, a my: 

"Przyprawimy Was o zachwyt... bo przyprawy są naszą pasją".

Nasza firma "Przyprawy Świata" nie stosuje konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwzbrylaczy ani dodatków chemicznych (glutaminianu sodu, ryboflawiny czy benzoesanu sodu).

Zapraszamy Was serdecznie i do zobaczenia!

Ewelina Wendicka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl