Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy www.przyprawyswiata.pl prowadzonym przez firmę PPHU "Przyprawy Świata" Ewelina Wendickaul. Skarbka 69/4881-097 Gdynia, NIP 5862004116 (dalej zwanego Sklepem Internetowym). Sklep internetowy działa zgodnie z przepisami od 25 maja 2018 r. - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG). Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz podejmuje w tym celu wszelkie niezbędne działania. Sklep internetowy może przetwarzać dane zwyczajowo zbierane przez administratorów systemów internetowych w ramach tzw. logów lub plików dziennika. Informacje zawarte w logach mogą obejmować m.in. Państwa adres IP, rodzaj platformy i przeglądarki internetowej, dostawcę Internetu oraz adres strony, z której weszliście Państwo na Witrynę.

Jakie dane przetwarza Sklep internetowy podczas rejestracji i dokonywania zakupów ?

Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na Witrynie:
1. nazwisko i imię
2. dokładny adres wysyłki
3. adres poczty elektronicznej
4. numer telefonu

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W celu realizacji tego uprawnienia prosimy o korzystanie z ustawień w ramach swojego konta na naszej Witrynie lub z adresu: sklep@przyprawyswiata.pl , numeru telefonu 665385686 (czynny w dni robocze w godz. 9:00 – 17:00).

Kto ma dostęp do Twoich danych ?

Dostęp do Twoich danych posiada jedynie firma PPHU "Przyprawy Świata" Ewelina Wendicka. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza naszej firmy. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług.

Marketing Sklepu Internetowego.

Oprócz przetwarzania danych osobowych w ramach obsługi zakupu w serwisie www.przyprawyswiata.pl wykorzystujemy dane użytkownika także do następujących celów marketingowych jeśli Klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep internetowy za pomocą newslettera. Każdy Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, kontroli, żądania zaprzestania przetwarzania danych, żądania uzupełnienia, uaktualnienia lub ich sprostowania. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Środki techniczne i Państwa obowiązki.

Sklep internetowy dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych. Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia.
Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że Sklep internetowy nigdy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z Państwa konta osobom nieuprawnionym, prosimy o wylogowanie się po zakończeniu korzystania z Witryny.

W jaki sposób możecie Państwo korzystać z przysługujących praw ?

Mają Państwo w ramach Witryny możliwość podglądu i edycji Państwa danych, w każdym czasie, po zalogowaniu się z użyciem adresu e-mail oraz hasła. W sytuacji, gdy zapomną Państwo hasła lub wystąpienia innych problemów z logowaniem, prosimy o kontakt pod adresem: sklep@przyprawyswiata.pl . Przysługuje Państwu prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełnienia lub uaktualnienia Państwa danych. Mają Państwo również możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych. Prosimy w tym celu o kontakt pod adresem: sklep@przyprawyswiata.pl

Pytania i zastrzeżenia

Pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej Polityki prywatności mogą być przez Państwa zadawane pod adresem: sklep@przyprawyswiata.pl

Postanowienia Końcowe

Dokonano zgłoszenia zbioru danych do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych pod numerem 16041/2016 Zawartość sklepu internetowego www.przyprawyswiata.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 543. Zastrzeżone są wszystkie znaki towarowe, zdjęcia, nazwy i informacje dotyczące produktów (Własność firmy PPHU "Przyprawy Świata" Ewelina Wendicka).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl