sklep internetowy
Facebook
O firmie

Firma PPHU "Przyprawy Świata" z Gdyni istnieje na rynku polskim już od kilkunastu lat. Sprowadzamy przyprawy i herbaty z różnych regionów świata: Turcja, Indie, Bułgaria oraz Chiny.

 
Naszym priorytetem jest zawsze najwyższa jakość i duża ilość produktu w opakowaniu. Najważniejsze dla nas jest zaskoczenie i zadowolenie klienta, gdy w zaciszu domowym korzysta z naszego produktu i zauważa różnicę między "naszą" przyprawą a tą którą dotąd znał z półki sklepowej bądź z targowiska czy giełdy. 
 
Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących oryginalną czubrycę i całą gamę indyjskich masali a nasze kompozycje przypraw cieszą się ogromnym powodzeniem. W naszej bogatej ofercie ponad 200 produktów znajdziecie państwo przyprawy, herbaty, kawy, produkty medycyny naturalnej i zioła najwyższego gatunku, których nie kupicie w sklepach czy hurtowniach. 
 
Zarówno w sklepie internetowym jak i w naszych sklepach stacjonarnych a także na naszych stoiskach firmowych pojawiających się na różnych targach i jarmarkach w całej Polsce uzyskacie państwo od naszych profesjonalnych sprzedawców pełną informację na temat składu i zastosowania naszych przypraw i ziół w kuchni. 
 
Jesteśmy godni zaufania, wypróbujcie nas, a my:
"Przyprawimy Was o zachwyt... bo przyprawy są naszą pasją".
Zapraszamy Was serdecznie i do zobaczenia! 
 
Ewelina Wendicka

 

   Zamawiając produkty za kwotę większą niż 80 zł 
 
   WYSYŁKA KURIEREM DPD = GRATIS!!! 
 
   Zamawiając produkty za kwotę mniejszą niż 80 zł 
 
   WYSYŁKA KURIEREM DPD = TYLKO 13 zł