sklep internetowy
Facebook
Czubryca

CZUBRYCACZUBRYCA ZIELONA  i

CZUBRYCA CZERWONA

sprzedawana na wielu stoiskach z przyprawami na targowiskach, giełdach czy na innych imprezach handlowych w różnych miastach jest krótko mówiąc "daleka od oryginału". Prosimy naszych szanownych klientów aby nie wierzyli w to, iż na targu "pod domem" można kupić oryginalną czubrycę.

 

Firma PPHU "PRZYPRAWY ŚWIATA" z Gdyni postanowiła sprowadzić od rodowitych Bułgarów prawdziwą czubrycę i dać Państwu możliwość kupna ich narodowej przyprawy.

 

Czubryca, jak niektórzy uważają, nie jest mieszanką wielu ziół! Jest jedną rośliną, choć można ją mieszać z innymi przyprawami tworząc mieszanki do kurczaka czy do wieprzowiny.
Czubryca jest ziołem o drobnych jasno-zielonych listkach wystepująca na Bałkanach, choć biologicznie jest zbliżona do naszego cząbru ogrodowego to jednak o całkowicie innym smaku i zapachu.

 

 

Nasza firma PPHU "PRZYPRAWY ŚWIATA" nie stosuje konserwantów, wzmacniaczy smaku, przeciwzbrylaczy ani środków chemicznych tj. glutaminianu sodu, ryboflawiny czy benzoesanu sodu itp., dlatego np. do czubrycy zielonej, aby uzyskać jej genialny i niesamowity smak Bułgarzy dodają małą ilość soli morskiej i czosnku tworząc "szarena sol".